Princezny

Malým slečnám závidíme jejich dětskou představivost. Svět plný pohádkových příběhů, draků a princezen. I taková koloběžka se v představách dětí může změnit na ten nejhonosnější kočár. Jeden den princezna Koloběžka, druhý zase čarodějnice na létajícím odrážedle. Svět fantazie nemá nikdy prázdniny.

Jedu si svoje!
Princezny

Raubíři

Neustále v pohybu. Kluci to jednoduše mají v sobě, tak proč jim to nedopřát. Venku čeká svět plný fantazie a pohádkových dobrodružství. Byla by chyba prosedět dětství u televize nebo počítače. Jen ať vyrazí na koloběžce ven a užívají si. Dopřejme jim takové dětství plné akce, jaké jsme si sami prožili.

Jedu si svoje!
Raubíři

Mrňata

Chceš se svým drobečkem vyjet na koloběžce ven a užívat si krásného počasí? A co když tvůj nejmenší ještě nezvládne udržet řídítka? Využij přídavnou sedačku a užijte si výlet pěkně ve dvou. Zatím to může okoukat a až doroste, bude z něj rozený přeborník v koloběžkách.

Jedu si svoje!
Mrňata

Objev více koloběžek

Stále hledáš koloběžku přesně podle svého gusta? V tom případě se podívej do našeho e-shopu. Na výběr máme z více než tří desítek unikátních modelů. Záleží jen na tobě, s jakou koloběžkou se vydáš na svoji vlastní cestu.

Jedu si svoje!